Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: 605-545-557693-438-263

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianką

 

Szybkie wychładzanie się w domu to niekoniecznie zła instalacja grzewcza. Wszystkie budynki mają współczynnik przewodzenia ciepła λ od którego zależy przez jaki czas zdoła zagospodarować nagromadzone ciepło. Bywa tak że pomimo doskonałego instalacja grzewcza w domu zaskakująco szybko się wychładza powodem może być kiepska izolacja mieszkania, co znacząco wpływa na poprawne ogrzewanie budynku. W celu poprawy izolacji potrzeba podjąć konkretne działania.

Najczęstszym sposobem jest obijanie lokalu styropianem, watą, oraz natrysk pianką PIR. Ostatnia metoda jest coraz częściej stosowana w trakcie takich prac jak ocieplenie poddasza, ścian i piwnic. Docieplenie mieszkania piankami poliuretanowymi przeprowadzane jest za pomocą agregatów które natryskują pianę po nawierzchni. Piana PIR przylepia się bezpośrednio do nawierzchni, co eliminuje puste przestrzenie między powierzchnią a izolacją, ja również minimalizuje szpary przez które mogłoby wylecieć nagrzane powietrze. Dużą zaletą w trakcie aplikacji pianki jest fakt iż często na poddaszach oraz w miejscach trudno dostępnych i załamaniach tradycyjne środki izolacji styropianem i watą szklaną jest problematyczna do nałożenia i może nie osiągnąć pożądanego efektu.

Firma którą chciałbym przedstawić to PianaIzolacja, specjalizująca się w ocieplaniu budynków wymienioną wyżej metodą. Firma posiada bogate doświadczenie związane z ocieplaniem budynków różnymi technikami, finalnie wykorzystując właśnie na technikę wspomnianą w artykule.
Mają wiele zrealizowanych zamówień które można sprawdzić na ich stronie internetowej. Fachowo doradzają jak izolować, jaką piankę potrzebujemy do danej pracy, co dodatkowo poprawić żeby skuteczność utrzymania ciepła wzrosła jeszcze bardziej. Pakosz PPHU poza izolacją budynków zajmuje się również usługami budowlanymi. Brali udział przy sporej ilości zleceń i projektów takich jak banki,biura i domy mieszkalne. Polecam tą firmę ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie co potwierdzają liczne referencje wystawione przez wykonawców głównych.