Ulica: ul. Bracka 7

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: (048) 383-64-66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW: Elementy wciskane

 

Podmiot MEGARES specjalizuje się w produkcji i sprzedaży i dostawie elementów zgrzewczych na terenie Polski, w tym właśnie elementy do wciskania. Oferujemy bardzo dużo artykułów w tej kategorii. Odnośnie celu wykorzystania elementy do wciskaniadzielimy na wkręcane do tworzyw sztucznych, metali i płytek drukowanych. Wszelkie elementy do wciskania wytworzone są z bardzo dobrej jakości surowców. Do wytworzenia elementów wykorzystano takie surowce jak aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana, fosforobrąz, czy też mosiądz.

Posiadamy takimi produktami jak elementy dystansowe, nakrętki o małych wymiarach, kołki bez gwintu i z gwintem.

Zapewniamy zadowolenie z naszych produktów. podchodzimy z największym zaangażowaniem i służymy fachowym doradztwem. Zajmujemy się również bezpiecznym przewozem naszych elementów do wciskania jak i logistyką. Gwarantujemy bezpieczny standard pakowania Otrzymują Państwo profesjonalną obsługę od samego kontaktu po dostarczenie produktu we wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy z pewnością pomogą w doborze najlepszej oferty.