e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Firma PewneOdszkodowania.eu ma doświadczenie w branży ubezpieczeń i odszkodowań przy pozyskiwaniu odszkodowań z powodu stłuczki w zdarzeniu drogowym. Pomożemy Ci w uzyskaniu funduszy bez ruszania się z domu.
Nasz biegły w fachu zespół specjalizuje się w pozyskiwaniu odszkodowań za szkody całkowite oraz częściowe na podstawie aktywnej polisy Odpowiedzialności Cywilnej i Auto Casco na rzecz utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za remont auta potrzebna jest do wyliczenia rzeczywista wartość kosztów jakie pokrzywdzony powinien ponieść aby przywrócić swój pojazd do stanu sprzed kolizji. Mamy wielkie doświadczenie w pozyskiwaniu takich funduszy. Nasi specjaliści zajmą się Państwa problemem z należytą dokładnością. Jesteśmy w stanie zdobyć fundusze nawet do trzech lat wstecz.
Jeżeli miałaś/eś zdarzenie drogowe z innym autem,albo jeśli ktoś uszkodził Twój pojazd i masz na to dowód. Zadzwoń do nas!