ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa Radom

 

Nasz zakład PUH Klementyna Matracka zajmuje się handlem płyt poliuretanowych, okrytych blachą konstrukcji budowlanych z płyt warstwowych wymienionych powyżej jak i wynajem tych obiektów.

Nasza firma działa sprawnie już ponad 20 lat w produkcji obiektów budowlanych

W asortymencie płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze pir, płyt dachowe pir.
Materiały te są często stosowane do stawiania dachów, ścian a także innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Załączone w ofercie płyty warstwowe dostępne są w wielu wariantach przetłoczeń grubości i kolorów.
Nasza firma produkuje płyty na specjalne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta pod odpowiedni wymiar. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w wykonywaniu obiektów budowlanych z wymienionych wcześniej płyt. W ofercie mamy pawilony, kontenery i stróżówki.Każdy z budynków posiada możliwość wyposażenia w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Dobra współpraca z klientem jest dla nas priorytetowa, dlatego też wykonujemy nasze obiekty i towary z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z działem handlowym.