ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

 Budynki firmowe to często drobne konstrukcje które wymagają odpowiedniej termoizolacji. Działając w branży całorocznie świadomi jesteśmy że w sezonie letnim wysoka temperatura doskwiera mocno, natomiast zimno i deszcze jest wręcz odrzucająca W takich sytuacjach ważne jest aby się odpowiednio odgrodzić od nieprzyjaznych warunków atmosferycznych izolując i ocieplając budynek właściwymi materiałami. Płyty warstwowe/url doskonale się nadają do takich prac. Wykonuje się z nich całe płaszcz pomieszczeń usługowo-handlowych. Stosowane są w bardzo szerokim zakresie między innymi przy budowie hal produkcyjnych, hal magazynowych,garaży, pawilonów handlowych,stróżówek,kontenerów budowlanych i wielu innych. Płyty warstwowe dzielą się na kilka rodzajów. Wyróżniamy warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe dachowe, płyty warstwowe ścienne.Każda wyżej wymieniona płyta posiada właściwe dla wykorzystania go cechy. Dlatego też Płyta chłodnicza służy do utrzymywania właściwej temperatury wewnątrz pomieszczeń z niej zrobionych. Przykładem pomieszczeń stworzonych z płyt chłodniczych są między innymi chłodnie przemysłowe oraz magazyny w których z uwagi na produkty koniecznym jest utrzymać odpowiednią temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty PIR materiał budowlany, stosowany jest do obudowywania w dość wielkim zakresie. Podtrzymują one właściwą izolację, mniejszą oczywiście od płyt chłodniczych. Za to do wyboru mamy większy wybór koloru, grubości ścianki z płyty jak i przetłoczenia blachy.
Płyty warstwowe dachowe używane są do budowy zadaszenia. Izolują one od wilgoci i chronią w pewnym stopniu od nagrzania, a także dostępne są w wielu grubościach i przetłoczeniach.
Firmą która zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą takich płyt jest matracka.pl. Ma szeroki wybór produktów dostępnych od ręki. Prosto z placu dystrybutora. Płyty warstwowe są przygotowywane oraz cięte na miejscu zgodnie z zamówieniem klienta. Fachowa obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, podnoszą profesjonalizm firmy. PUH Matracka posiada też na wynajem budynki użytkowe wykonane z płyt warstwowych PIR. Jest to doskonały kompromis pomiędzy zakupem na pewien czas lub budową z półproduktów własnego lokalu użytkowego.
Stosowanie płyt jest uwarunkowane potrzebą, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, ale można też użyć płyt warstwowychdo termoizolacji już stojącego budynku. Możliwości montażu jak i możliwość konfiguracji jest bardzo dużo. Polecam ten sposób termoizolacji, z czystym sumieniem. Produkty takie jak płyta warstwowa są zdecydowanie wygodniejszym i bardziej estetycznym wyborem niżeli {metody tradycyjne służące do izolacji takie jak wełna nabijana na ścianę bądź styropian|tradycyjne metody izolacji styropianem i wełną mineralną.