ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

              698011407

              608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: PUH Matracka - kontenery

Nasza firma PUH Klementyna Matracka trudni się produkcją, sprzedażą i wynajmem obiektów z płyt warstwowych.

Nasz zakład funkcjonuje aktywnie wiele lat w produkcji obiektów budowlanych

Wykonujemy świetnej jakości produkty takie jak: pawilony handlowe, kontenery budowlane, stróżówki. Do ich produkcji wykorzystujemy płyty PIR.
Każdy obiekt zbudowany jest na stelażu stalowym i przy użyciu płyt PIR.
Obiekty w zależności od specyfiki użytkowej mogą być wyposażone w okna, toalety, instalację elektryczną, wykładzinę PCV. Wychodząc na przeciw życzeniom klientów mamy możliwość wyprodukować kontenery zgodnie z zamysłem zamawiającego. Dodatkowo zamiast sprzedaży pawilonów i kontenerówz płytwarstwowych oferujemy wynajem kontenerów budowlanych.

 Zależy nam na dobrej współpracy, dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia z najwyższą dokładnością, fachowym doradztwem i obsługą. Jesteśmy producentem oferowanych obiektów z płyt warstwowych i możemy zapewnić o wysokiej jakości materiałach użytych przy procesie produkcji. Trudnimy się sprzedażą/wynajmem na terenie całej Polski. Mamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży obiektów z płyt PIR.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu ze sprzedawcą.