Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Malowanie Agregatem

Przedsiębiorstwo MR zajmuje się remontowymi. Oferta główna firmy to prace wykończeniowe: malowaniu natryskowym, aplikacji mechanicznej gładzi, bezpyłowym szlifowaniu, podkładach farb.
Marka została zbudowana na bazie wielu lat doświadczenia. Co gwarantuje usługi najwyższego stopnia jakości. Zaznaczyć należy że każde prace wykonywane są maszynami czołowych marek na rynku europejskim. Między innymi firmy Wagner. Każdy z tycz czynników wpływa na jakość wykonania i profesjonalne podejście.
Firma zajmuje się w malowaniu maszynowym wnętrz i elewacji budynków, co doskonale wpływa na oszczędność czasu, materiału (nawet do 30%) oraz doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (także w trudno dostępnych miejscach).
Dodatkowo Firma wykonuje również maszynowe aplikowanie gładzi jak i szlifowanie bezpyłowe, przy użyciu szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Firma działa głównie w województwach mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje też zlecenia na w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.